Felléptek nálunk


Művészek 2020

 

  • Balogh Erika
  • Benkő László
  • Bocskor Bíborka
  • Budapest Stúdió Kórus
  • Csík Zenekar
  • Dancs Annamari
  • Dér Heni
  • Edda
  • Ferenczi György
  • Földes Eszter
  • Ghymes
  • Harsányi Levente
  • Honvéd Férfikar
  • HM BHD Zenekar
  • Hrutka Róbert
  • Ismerős Arcok
  • Jeszenszky Zsolt
  • Kalmus Felicián
  • Keresztes Ildikó
  • Lábas Viki
  • Laklóth Aladár
  • Magna Cum Laude
  • Magyar Állami Népi Együttes
  • Majorosi Marianna
  • Máthé Áron
  • Mező Misi
  • Miklósa Erika
  • Molnár Ferenc Caramel
  • Molnár Levente
  • Molnár Levente
  • Nagy Dániel Viktor
  • Novák Péter
  • Pál István
  • Palárdi András
  • Pásztor Anna
  • Pauman Dániel
  • R. Kárpáti Péter
  • Serbán Attila
  • Szabó Árpád
  • Szabó Attila
  • Szarka Tamás
  • Szvorák Kati
  • Takács Nikolas
  • Tátrai Tibor
  • Vári Attila
  • Vojtina Bábszínház

 

Művészek 2019

 

  • Alma Zenekar
  • Bagossy Brothers Company
  • Balkan Fanatik
  • Balogh Erika
  • Band of streets
  • Bartus Gyula
  • Berettyán Nándor
  • Bihari János Kulturális Egyesület
  • Borcsik Attila
  • Bordás Roland
  • Budapesti Stúdió Kórus
  • Cimbaliband
  • Cserta Balázs Ev
  • Cserta Gábor Ev
  • Csík Zenekar
  • Csoóri Sándor
  • Csorba Miklós
  • Deák Bill Gyula
  • Farkas Adrienne
  • Ferenczi György és az 1ső Pesti Rackák
  • Harsányi Levente
  • HM BHD Zenekar
  • Honeybeast
  • Honvéd Férfikar
  • Honvéd táncegyüttes és kórus
  • Hooligans
  • Isaszegi Szent Márton Hagyományőrző Huszárok
  • Janicsák Veca
  • Janza Kata
  • Jeszenszky Zsolt
  • Jose Cura
  • Kaláka
  • Készenléti Rendőrség Zenekara
  • Kollányi Zsuzsi
  • Kolompos
  • Kolompos együttes
  • Kovács Ágnes
  • Kovács Ákos
  • Kovács Kati
  • Kovácsovics Fruzsina
  • Laklóth Aladár
  • Laudate Gyermekkar
  • Lelkes András
  • Magyar Dudazenekar
  • Magyar Levente
  • Magyar Rádió Művészeti Együttesei
  • Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara
  • Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara és Kórusa
  • Marót Viki és a Nova kultur zenekar
  • Megadja Gábor
  • Miklósa Erika
  • Műegyetemi Szimfonikus Zenekar
  • Nagy Feró és a Beatrice
  • Nemadomfel zenekar
  • Óbudai Danubia Zenekar
  • Oláh Gergő
  • Őseink Nyomában Alapítvány
  • Palya Bea
  • Palya Bea
  • Parno Graszt
  • Pénzügyőr Zenekar
  • Póka-Tátrai Regeneráció
  • Rátóti Zoltán
  • Reformkori Hagyományőrzők
  • Rókusfalvy Lili
  • Rubold Ödön
  • Stereo Swing feat. Szűcs Gabi
  • Strack Orsolya
  • Supernem
  • Szabó Balázs band
  • Szakadáti Mátyás
  • Szalóki Ági
  • Szarka Tamás
  • Székely Bulcsú
  • Szirtes Edina Mókus
  • Szirtes Folkestra 
  • Szolnoki Péter
  • Vastag Csaba
  • Vecsei H Miklós
  • Verebes Ernő
  • Vidnyánszky Attila
  • Vivat Bacchus
  • Vodku fiai zenekar
  • Vonográf együttes
  • Zsédenyi Adrienn
  • Zsuráfszky Zoltán

 

Művészek 2018

 

 

  • Ágoston Béla
  • Alma
  • AMC Trio
  • Anna and the Barbies
  • Anna Maria Jopek
  • Antonia Vai
  • AWS
  • Bagossy Brothers
  • Baksa Imre
  • Balázs Péter
  • Balkan Fanatik
  • Balogh Kálmán
  • Barcza Zsolt
  • Beatrice
  • Benkő László
  • Berecz András
  • Berettyán Nándor           
  • Berettyán Sándor           
  • Beshodrom
  • Bíró Ádám
  • Black and White
  • Black Bird
  • Blahalouisiana
  • Bordás Roland                
  • Bratislava Hot Serenaders
  • Budapest Stúdió női kara
  • Bujdosó János
  • Bujdosó Trió
  • Caramel
  • Czakó Julianna
  • Cserhalmi Sára
  • Csík János
  • Csík Zenekar
  • Csorba Miklós
  • Csorba Miklós
  • David Yengibarian
  • DJ Izil
  • DJ Káosz
  • Dresch Vonós Quartet
  • Dűvő Zenekar
  • Egri Péter és a Mystery Gang
  • Emelet
  • Emil Viklicky
  • Farkas Adrienne
  • Ferenczi György és a Rackajam
  • Funeral Marching Band
  • Gazsó György
  • Gentry Sultan
  • Gera Attila
  • Gubik Petra
  • Heincz Gábor Biga Live
  • Herczku Ágnes és zenekara
  • Hevesi Nándor
  • HM BHD Zenekar
  • Hola Polska
  • Honvéd Férfikar
  • Honvéd táncegyüttes és kórus
  • HM BHD Zenekar
  • Horváth Lajos Ottó     
  • Hot Jazz Band
  • Hrutka Róbert
  • Hungaricum musicalek
  • Ismerős Arcok
  • Jan Steindörfer Trio
  • Jana Dékankova
  • Jánosi Lajos
  • Janza Kata
  • Jazzation
  • Jeszenky Zsolt
  • Jetlag
  • Jitka Suranska
  • Jordán Tamás
  • Kaláka koncert
  • Kalmus Felicíán
  • Kapela Brodow
  • Kárpáti György
  • Katona Kinga
  • Kerekes Band
  • Keresztes Ildikó
  • Készenléti Rendőrség Zenekara
  • Kézdy Luca
  • Kis Zoltán
  • Kiss Balázs
  • Kiss Gergő
  • Kocsis Dénes
  • Kolompos
  • Korpás Éva
  • Kovács Royal Ferkó
  • Kovácsovics Fruzsina
  • Kovácsovics Fruzsina
  • Kőszegi Ákos
  • KSKETY - CZ akapella Jazz
  • Kubinyi Júlia
  • LacoDéczi & Celule
  • Ládafia Bábszínház
  • Lajkó Félix és Óperentzia
  • Lajos András
  • Laklóth Aladár
  • Láng Annamari
  • Leszek Mozdzer PL Jazz
  • Lóci Játszik
  • Lovász Irén groove and Voice trio
  • Magyar Rádió Gyermekkórusa
  • Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara
  • Marcin Wasilewski Trió PL Jazz formáció
  • Margaret Island
  • Martin Márta
  • Mary Popkids
  • Megadja Gábor
  • Miklósa Erika
  • Milo Suchomel Quartett
  • Mogyoródi Sándor Huszárok Egyesülete
  • Mörk
  • Myrtill & Swinguistique
  • Nagy Feró
  • Nagy Péter
  • NB
  • NOMAAD
  • Nothing But Swing Trio
  • Novodomszky Éva
  • Nyerges Attila
  • Oberfrank Pál
  • Őze Áron
  • Pál András
  • Palya Bea
  • Pályi János
  • Pannon Filharmónikus
  • Parno Graszt
  • Pendely énekegyüttes
  • Pénzügyőr Zenekar
  • Petri György
  • Piotr Lemańczyk Trio
  • Radics Gigi
  • Reformkori Hagyományőrzők
  • Rókusfalvi Lili
  • Rozs Tamás-
  • Rusín Čendes Orchestra (SK Etno)
  • Rusznák Adrienn
  • Rutkai Bori Band
  • Saly Noémi
  • Sarádi Zsolt
  • Simon Zoltán
  • Sipos Dávid Günther
  • Sisa Michaliedesova
  • Soóky László
  • Soulwave
  • Sőregi Anna
  • Suva
  • Szabó Balázs Bandája
  • Szacsvay László
  • Szakál Tamás
  • Szalay Edit
  • Szalonna és bandája
  • Szarka Tamás
  • Szemző Tibor
  • Szigony Zenekar
  • Szirtes Edina Mókus
  • Szokolay Dongó Balázs és zenekara
  • Szölösi Attila
  • Tankcsapda
  • Tarpay Viktória
  • Tom Stormi Trio
  • Tomas Velinsky
  • Tompos Kátya
  • Tóth Ewelyn és az Eviva
  • Tóth Gabi
  • Tóth Vera
  • Törőcsik Franciska
  • Trio Midnight
  • Trokán Nóri
  • Ugron Zsolna
  • V4 Quartett
  • VariDance táncegyüttes
  • Varsányi zenekar SK Folk
  • Vidnyánszky Attila
  • VJ Makaruk
  • Vonográf együttes és táncosok
  • Wladislav Grochot
  • Wojtek Mazolewski Trio
  • Zámbori Soma
  • Zanzibár
  • Zsuráfszky Zoltán

 

Művészek 2017

 

  • Bagossy Brothers Company
  • Balkan Fanatik
  • Banner Géza
  • Bársony Bálint
  • Benedekffy Katalin
  • Bényi Ildikó
  • Berkes János
  • Biatorbágyi Barackvirág Gyermek Táncegyüttes
  • Borcsik Attila
  • Budai Beatrix
  • Czifra Együttes
  • Csoóri Sándor
  • Csorba Miklós
  • Danubia Óbudai Zenekar Hámori Máté karmester
  • Ed Philips and the Memphis Petrol
  • Farkas Adrienne
  • Ferenczi Gyuri és a Rackajam
  • Füredi Nikolett
  • Gaskó Balázs
  • Ghymes
  • Id. Berki Béla zenekara
  • Irie Maffia
  • Keresztes Ildikó
  • Kolompos együttes
  • Kubik Anna
  • Lakatos Miklós és Cigányzenekara
  • Laklóth Aladár
  • Magyar Rádió Gyermekkórusa
  • Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara
  • Makofka Blanka
  • Margaret Island
  • Marót Viki és a Nova Kultur Zenekar
  • Mókus és Fabula Rasa
  • Nagy Feró
  • Nagy Ibolya
  • New Level Empire
  • Novodomszki Éva-
  • Oszvald Marika
  • Palya Bea
  • Pápai Joci
  • Póka-Tátrai Regeneráció
  • Pozsgai Zsolt
  • Sándor Zoltán
  • Supernem
  • Szabó Balázs és bandája
  • Szabó Sipos Barnabás
  • Szakcsi Lakatos Béla
  • Szölösi Attila
  • Tarnai Kiss László
  • Thália Színház tanoda
  • Tóth Gabi
  • Tükrös Zenekar
  • Virtuózok
  • Zámbori Soma